• -10,00 zł
  • (e-book) SQN Originals: Honor złodzieja. Kroniki macha 1
(e-book) SQN Originals: Honor złodzieja. Kroniki macha 1

(e-book) SQN Originals: Honor złodzieja

29,99 zł
Cena detaliczna: 39,99 zł

Najniższa cena z 30 dni: 29,99 zł

Ilość
Dołącz do newslettera SQN BOOKCLUB i skorzystaj z pakietu korzyści!
Zarejestruj się i uzyskaj pierwszy rabat 2%

Dlaczego warto przeczytać książkę "Honor złodzieja":

- Niezwykle wciągająca historia!
- Ta książka czyta się sama.
- Tajemnicze historie i niebezpieczne sytuacje. Czym jeszcze zaskoczy nas Robert Karcz?

Opis z okładki książki "Honor złodzieja":

Obowiązkowa pozycja dla fanów Pana Samochodzika, Indiany Jonesa i Szatana z siódmej klasy!

Poznajcie Roberta Karcza – złodzieja zabytków, awanturnika i poszukiwacza przygód, który posiada niezaprzeczalny dar do pakowania się w kłopoty.
Po pobycie w egipskim więzieniu Karcz wraca do Polski, gdzie na prośbę siostry zostaje nauczycielem na zastępstwie w jednej z legnickich szkół. Kiedy przez przypadek spotyka tajemniczego i bardzo niebezpiecznego pana Devraux, poznaje tajemnicę, jaką skrywa ogromny, opuszczony szpital.
Starcie pomiędzy mężczyznami wydaje się nieuniknione. Jaką cenę będą musieli zapłacić za to bliscy Karcza?
I czy naprawdę istnieje coś takiego jak honor złodzieja?
Jedno jest pewne – nikt nie będzie mógł się czuć bezpieczny.
Nie musisz szukać przygody, ona sama cię znajdzie.

W ramach SQN Originals po raz pierwszy ukaże się cała poprawiona, przepisana i rozbudowana o nowe wątki seria przygód Roberta Karcza, uzupełniona o dwa nigdy wcześniej niepublikowane tomy.

Opis przygotowany przez SQN Store:

Jeśli jesteś miłośnikiem postaci takich jak Pan Samochodzik, Indiana Jones... czy Szatan z Siódmej Klasy, to koniecznie musisz poznać Roberta Karcza - złodzieja antyków, awanturnika i poszukiwacza przygód, którego zdolność do wpadania w kłopoty jest niezaprzeczalna.

Po swoim pobycie w egipskim więzieniu, Karcz wraca do Polski i spełniając prośbę swojej siostry, zastępuje nauczyciela w jednej z legnickich szkół. Jednak ta kariera nie może być nudna. Karcz przypadkowo spotyka tajemniczego i niebezpiecznego Pana Devraux, co prowadzi go do odnalezienia tropu zaginionego konwoju pełnego złota, ukrytego w opuszczonym szpitalu po II wojnie światowej.

Starcie między Karczem i Devraux wydaje się nieuchronne, a bliscy Karcza mogą ponieść za to wysoką cenę. Czy rzeczywiście istnieje coś takiego jak honor złodzieja?

Jedno jest pewne - żadna osoba nie będzie bezpieczna. Nie musisz szukać przygody, ponieważ przygoda sama cię znajdzie. Teraz możesz poznać całą serię przygód Roberta Karcza w ramach SQN Originals. Seria została poprawiona, przepisana i rozbudowana o całkowicie nowe wątki, a także uzupełniona o dwa nigdy wcześniej nie publikowane tomy.


Opinie o książce "Honor złodzieja":

Honor złodzieja Przemka Corso intryguje, a dzieje się tak za sprawą głównego bohatera – błyskotliwego, chodzącego własnymi drogami outsidera, który pod pozorami cynizmu skrywa wielką wrażliwość, dziecięcą tęsknotę za przygodą oraz odwagę, aby stawić czoło silniejszemu przeciwnikowi. Mało tego: ów bohater jest z wykształcenia archeologiem posiadającym wyrazisty samochód oraz ponadnormatywną umiejętność popadania w tarapaty. Wszystko to sprawia, że Honor złodzieja jest świetnie wymyśloną i skonstruowaną, nieoczywistą historią, w której główną rolę odgrywają ludzkie marzenia i namiętności. Czytając tę książkę, świetnie się bawiłem. Czekam na więcej.
Przemek Kossakowski podróżnik, osobowość telewizyjna

Jeżeli fakt, że gość od Opowieści z Białej Doliny wydaje książkę przygodową, nie jest dla was wystarczającym powodem, żeby ją przeczytać, to niech będzie nim fakt, że cykl o Robercie Karczu to najważniejsze literackie dziecko Przemka Corso. Autor zrestartował swoją debiutancką serię, gruntownie poprawił i rozbudował. To tylko potwierdza powszechnie znaną prawdę, że jest świrem... ale czuć w tym prawdziwą miłość!
PigOut

Przemek Corso nie jest nowym Alfredem Szklarskim, a Robert Karcz – polskim Indianą Jonesem. I bardzo dobrze! Honor złodzieja to napisana z biglem wakacyjna powieść wywiedziona nie tylko z popkulturowych fascynacji autora, ale i ze szczerej, dziecięcej tęsknoty za przygodą.
Bartek Czartoryski tłumacz, dziennikarz

Biogram:

Przemek Corso
Pisarz, lektor, konsultant artystyczny, promotor, konferansjer, scenarzysta, tłumacz, autor tekstów piosenek, a nawet… bajek dla dzieci. Wydał kilka książek, w tym: Opowieści z Białej Doliny, serię przygodową o awanturniku i złodzieju zabytków Robercie Karczu, powieść dla dorosłych Serca twego chłód, nowelę Gatunek L, a także dwie bestsellerowe biografie, GrubSon. Na szczycieRahim. Ludzie z tylnego siedzenia, oraz książkę… koncertową Czesław Mozil. Pocztówki z pandemii.
Prywatnie ojciec Anaszki i właściciel psa o imieniu BRK, nazwanego na cześć DJ-a BRK.
Mówi o sobie, że nie jest znany i nigdy nie został do niczego nominowany. Ciągle żartuje, ale jest nietowarzyski i chodzi sam do kina. Włóczykij z natury, Muminek z wyglądu. Mieszka w Legnicy.

Wydawnictwo SQN
9788383300450
Seria wydawnicza:
Robert Karcz
Format:
epub, mobi
Data wydania:
4 maja 2023
Liczba stron:
416
Okładka:
miękka ze skrzydełkami
Autor książki:
Przemek Corso
Tytuł
SQN Originals: Honor złodzieja
Rok wydania
2023
Typ produktu
E-book